Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Operator maszyn i urządzeń

  • Cząstków Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Efferta Pharma Sp. z o.o. jest polskim producentem suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego poszukuje kandydatów na stanowisko:Operator maszyn i urządzeń Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki koło Łomianekwoj. mazowieckie

Obowiązki

  • obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • zdolności technicznych/mechanicznych,
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy,
  • umiejętności do pracy zespołowej,
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

Oferujemy

  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach, możliwość rozwoju umiejętności w ramach codziennej pracy,
  • praca zmianowa,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię uznaniowe