Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Majster Budowy

  • Belgia zagranica

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

THT Bouw Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana realizująca projekty o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami szalunkowymi, betonowymi, zbrojarskimi
  • koordynacja i organizacja prac podległych pracowników
  • nadzorowanie jakości, ilości i terminowości realizowanych robót
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego przy nadzorowaniu robót na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętności samodzielnej organizacji prac na budowie
  • znajomości rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej
  • umiejętności kierowania zespołem
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub flamandzkiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B oraz wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji + premie motywacyjne;
  • Darmowe zakwaterowanie oraz samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • System szkoleń;
  • 4 zjazdy do Polski w ciągu roku na koszt pracodawcy (kwiecień, lipiec, listopad, grudzień);
  • Pakiet dodatkowych bonusów