Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko: Pomocnik operatora

  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych

Obowiązki

  • zapewnienie płynności procesów - rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji
  • realizacja zleceń wynikających z planów produkcji
  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
  • przygotowanie tworzyw do produkcji
  • odbiór produktu z maszyn
  • pakowanie zgodnie z kartą wyrobu
  • weryfikacja jakości produkowanego wyrobu
  • oznakowanie i raportowanie wytworzonej produkcji

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • dyspozycyjność (praca 3 zmiany)
  • sumienności i punktualności
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy przy wtryskarkach ATEC, ARBURG, ENGEL dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • pakiet socjalny