Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

S&S-media

Ze względu na powiększający się zespół poszukujemy osoby, która dołączy do organizacji i będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla klientów firmy.
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek

Obowiązki

· przygotowywanie list płac
· przygotowywanie deklaracji ZUS
· przygotowanie zestawień na potrzeby Klientów biura
· bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi oraz ZUS

Wymagania

· bieżącej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
· umiejętności sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych
· umiejętność sporządzania deklaracji ZUS
· umiejętność sporządzania list płac
· umiejętność rozliczania zasiłków chorobowych
· umiejętność rozliczania urlopów
· mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy

· umowę o pracę na pełen etat
· elastyczne godziny pracy
· ubezpieczenie zdrowotne luxmed opłacane w całości przez pracodawcę
· szkolenia doskonalące
· pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tyko z wybranymi osobami