Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Zespół rekruterów z dynamicznie rozwijającej się firmy zaprasza do pracy nowego kolegę!

Praca polega na rekrutacji pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii itp. do pracy w Polsce.

Rekruiter

Obowiązki

- kompetentne pisanie opisów stanowisk pracy;
- wyszukiwanie kandydatów poprzez własne bazy informacyjne, bazy informacji o rynku pracy, media, Internet, a także poprzez zamieszczanie ogłoszeń w różnych źródłach informacji.
- sprawdzanie dokumentów kandydatów,
- prowadzenie tabel, statystyk i rezerwowych baz danych
- prowadzenie statystyk i tworzenie rezerwy kadrowej;
- przygotowywanie raportów z pracy.

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Silne umiejętności pracy z ludźmi
- samodzielność
- umiejętności pozyskiwania alternatywnych źródeł
- dobre pomysły i entuzjazm
- Zaangażowanie, chęć działania i uczenia się

Oferujemy

- premiowy system motywacji finansowej adekwatny do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- terminowe wypłaty;
- ubezpieczenie zdrowotne
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Rozwój zawodowy,
- Stabilne warunki pracy;
- Spotkania integracyjne;
- Pracy w przyjaznym, młodym zespole.

Miejsce pracy: Gdańsk, Kowale