Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
APT-CERTA

Pracownik biurowy ze znajomością języka Niemieckiego

  • Korbielów, śląskie pow. żywiecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej ( w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy biurowej. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje do naszego biura pracownika na stanowisko: Koordynator ds. sprzedaży usług kontrahentom niemieckim.

13/UE/2023

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami niemieckimi.
  • Sprzedaż usług w zakresie użyczania pracowników
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku niemieckim.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację telefoniczną oraz mailową - poziom C1,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • Swobodna obsługa komputera,
  • Dyspozycyjność (minimum 80 godz. miesięcznie),
  • Zaangażowanie oraz zdolność szybkiej adaptacji.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę + prowizja od każdego pozyskanego nowego kontrahenta.
  • elastyczny grafik pracy.
  • telefon , laptop