• Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Spawanie elektryczne, obsługa komputera - exel, word, prawo jazdy kategoria - B
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie branżowe/zawodowe. Umiejętności: spawanie elektryczne, obsługa komputera - Excel, Word. Prawo jazdy kat. B (dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C). Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany. Wymagana znajomość j. angielskiego: w mowie: A2 niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 niższy średnio zaawansowany. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)