Kosmetolog - stylistka paznokci

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Kosmetolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, terminowość,budowanie lojalności i długotrwałych relacji biznesowych,Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową oraz manicure japoński
  • Inne wymagania: RW/GDM/4/2023 szukamy kandydatów- dokumenty projektowe

    Wymagane wykształcenie średnie, kosmetyka, stylizacja paznokci,
    umiejętność wykonywania manicure i pedicure, komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego.

    wymagane doświadczenie pracy w zespole oraz pielęgnowaniu relacji z klientami,
    uprawnienia: kursy, dyplomy, portfolio prac.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)