Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
SGP GROUP

Inżynier ds. Jakości Dostawców - Niemcy Bautzen k. Zgorzelca

  • Zgorzelec, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą z branży outsourcingu jakościowego. SGP Group to ponad 5 tysięcy pracowników obsługujących firmy z branży automotive, RTV/AGD, przemysłu elektronicznego, FMCG i opakowań. Działamy w myśl zasady #focusonquality. Dla nas jakość produktów jest motorem działania w codziennej pracy. Jesteśmy firmą, która łączy pracodawców z pracownikami. Dajemy możliwość znalezienia pracy w wielu dziedzinach gospodarki na terenie Polski i Europy. Głównie szukamy pracowników produkcyjnych, technicznych i kontrolerów jakości. Każdego traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem.

Dołącz do naszego zespołu i postaw na jakość.

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier ds. Jakości Dostawców.

Miejsce pracy: Bautzen, Niemcy (k. Zgorzelca).

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej współpracy z dostawcami,
  • zarządzanie procesami jakościowymi w obrębie przedsiębiorstwa i dostawców,
  • przeprowadzanie spotkań i wizyt u dostawców, organizowanie procesów naprawczych,
  • szybkie reagowanie na bieżące problemy celem przeciwdziałania ich eskalacji, we współpracy z działami produkcyjnymi i zakupowymi,
  • bieżąca współpraca z działami Łańcucha Dostaw, Zakupów, Project Managerami, dostawcami oraz działami konstrukcyjno-produkcyjnymi,
  • podejmowanie działań naprawczych oraz modernizacyjnych celem usprawnienia komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wyższe bądź w trakcie studiów,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe kierunkowe,
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • wysokie umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, także zagranicznych,
  • znajomość oprogramowania MS Office oraz oprogramowania ERP SAP.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży kolejowej.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • umowę o pracę z oddelegowaniem A1 lub umowę B2B,
  • zwrot kosztów dojazdu oraz zakwaterowanie pokrywane przez firmę,
  • pracę na jedną zmianę,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpracę z renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Administratorem danych osobowych jest SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.