Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
AAS sp. z o.o.

Specjalista ds. inżynierii zakupów w branży automotive Bielsko Biała

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

AAS jest ekspertem w rekrutacji i zatrudnianiu!

Z nami znajdziesz miejsce pracy, nieważne czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z wieloletnim doświadczeniem, które szukają nowej drogi zawodowej. Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej.

Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia.

Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Inżynier Zakupów, będąc częścią Działu Zakupów wnosi specjalistyczną wiedzę produkcyjną do procesów zakupowych i dba o właściwy proces produkcyjny u naszego Klienta. Zapewnia ciągłe wsparcie inżynierskie w zakresie części kupowanych, a także eliminuje opóźnienia i brak jakości w łańcuchu dostaw dla fabryki w Poslce. Obowiązki Inżyniera Zakupów obejmują cały cykl życia części kupowanych.

Zakres obowiązków

  • udział w wyborze dostawcy i określenie możliwości produkcyjnych dostawcy,

  • tworzenie wymagań technicznych dostaw,

  • monitorowanie i inżynierskie wspomaganie produkcji u dostawców,

  • zapewnienie kompletności i aktualności dokumentacji podwykonawczej,

  • usuwanie problemów jakościowych,

  • audyty procesów
  • planowanie wyjazdów do włoch i za granicę
  • raportowanie do dyrektora zakupów we włoszech oraz plant menedżera w Polsce

Wymagania

  • Wykształcenie inżynieryjne
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Doświadczenie w pracy z KPI w dziale zakupów
  • Znajomość normy UNI EN ISO 9001;
  • Wiedza IATF i VDA;
  • Pakiet Microsoft Office;
  • Znajomość oprogramowania - mile widziane SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie bazowe
  • premię roczną uzależnioną od wyników firmy
  • stacjonarną pracę w siedzibie firmy w Bielsku Białej
  • pracę w godzinach 8-16
  • wyjazdy krajowej i zagraniczne
  • możliwość używania na co dzień j. angielskiego w pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne 2 razy w roku (wczasy pod gruszą oraz na Święta Bożego Narodzenia)
  • pakiet medyczny
  • UoP rekrutacja własna AAS (apt)
    KLAUZULA INFORMACYJNA rekrutacja pracowników 1.Administratorem danych osobowych jest AASSp. z o.o.,ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292). 2.Dane osobowe
    KI rekrutacje stałe
    KLAUZULA INFORMACYJNA(baza osób poszukujących pracy – baza kandydatów)1. Administratorem danych osobowych jest AAS sp. z o.o. (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292) - dane kontaktowe:a) ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Ferdynada Focha, 53/5, NIP: 573-291-98-28 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.