Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Telefoniczny opiekun klienta - oferta dla Studentów i Uczniów

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Co Ci proponujemy?

- pracę w roli Telefonicznego Opiekuna Klienta biznesowego i indywidualnego - sprzedaż usług telekomunikacyjnych
- stałe wynagrodzenie za każdą Twoją przepracowaną godzinę
- dodatkowe premie za zaangażowanie i efektywność pracy
- indywidualny grafik który układasz sam z managerem

Nie będziesz miał/a problemu z dojazdem. Nasze biuro jest w samym centrum Łodzi :)

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- motywacji do pracy
- poprawnej dykcji
- pozytywnej energii
- dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy który trwa 5 dni i przygotuje Cię do roli doradcy

Musisz poświęcić nam również minimum 25h/30h w tygodniu, czyli około 100h/120h w miesiącu. Dasz radę!

Oferujemy

Wyślij CV i przyłącz się do naszego teamu.

Szkolenie startuje od 14.03

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.