Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta - Wysokie premie!

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Twoje Zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów zwykłych jak i biznesowych,
  • prezentowanie aktualnych ofert Klientom,
  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszej oferty dla Klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez TM.

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym 5-dni
  • dyspozycyjność do pracy min. 25h/30h w tygodniu + obecność w min 2 soboty w miesiącu,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,
  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków,
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do podjęcia współpracy :)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto + prowizje (nawet 1500zł 'na rękę'),
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy,
  • elastyczny grafik - połącz naukę ze zdobywaniem doświadczenia,
  • owocowy czwartek,
  • możliwości rozwoju i awansu - jasno określone ścieżki karier.

Wyślij Nam swoje CV i oczekuj na telefon z działu HR ;)

Szkolenie startuje 14.03

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.