Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu, livechat, e-mail oraz portali społecznościowych w języku czeskim i/lub słowackim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania Klientów drogerii dotyczących np. reklamacji, dostępności produktu, strony internetowej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród Klientów.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • znajomość czeskiego i słowackiego na poziomie B2+,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz,
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
  • orientacja na cel i Klientów.

Oferujemy

To oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 31-44 zł brutto uzależnione od znajomości języka,
  • możliwość współpracy zdalnej po okresie wdrożenia we Wrocławiu (1 tydzień) - transport,nocleg, wyżywienie - o to wszystko się zatroszczymy,
  • grafik dopasowany do Twoich planów i zobowiązań - układamy go z tygodnia na tydzień,
  • kompleksowe wdrożenie do nowej roli,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Oferta Cię zaciekawiła? Aplikuj już teraz i stań się częścią zespołu! Do zobaczenia :)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.