Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
iView Recruitment

Kontroler finansowy

  • Łęczyca, łódzkie pow. łęczycki

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość finansową
  • Analiza odchyleń i niezgodności
  • Raportowanie operacyjne
  • Analiza sprzedaży i marży
  • Analiza rentowności produkcji
  • Wsparcie przy podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych
  • Tworzenie budżetu rocznego, prognoz finansowych
  • Sporządzanie raportów
  • Automatyzacja i optymalizacja raportowania

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Praktyczna wiedza z zakresu finansów, controllingu operacyjnego i rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym (w szczególności Excel)
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość systemów SAP 4 HANA, Comarch
  • Znajomość języka włoskiego

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę z ekspertami w swoich dziedzinach
  • Współpracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Przyjmuję do wiadomości, że:

    1) Administratorem moich danych osobowych jest iView Recruitment A. Niziołek P. Wróblewski sp. k. z siedzibą w Warszawie (01-162), ul. św. Stanisława 1 lok 327, adres e-mail: office@iview-recruitment.com, numer telefonu +48 22 8280287, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000621522, numer NIP: 5213684232, REGON: 360301139, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.

    2) Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

    3) Moje dane będą przetwarzane w ramach bazy kandydatów dla celów bieżących i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora (pracodawców), w tym będą udostępniane wybranym pracodawcom w toku konkretnych rekrutacji.

    4) Nie będę podlegał/a decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje wobec tej osoby skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na nią wpływa.

    5) Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie nieuwzględnienie mojej kandydatury w toku rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora.

    6) Podstawą prawną przetwarzania danych jest moja zgoda – moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    7) Przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pozostanie to jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.

    8) Administrator może przekazywać moje dane:
    - wybranym klientom (pracodawcom), których zapotrzebowanie kadrowe będzie odpowiadać mojemu doświadczeniu i wykształceniu;
    - podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) danych osobowych dla Administratora.

    9) Administrator nie planuje przekazywać moich danych osobowych odbiorcom spoza EOG, czyli do państw trzecich.

    10) Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia działalności przez Administratora, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia przeze mnie zgody na przetwarzanie danych.

    11) Z przyczyn związanych z moją szczególną sytuacją, przysługuje mi prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeżeli administrator przetwarza dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionych interesów.
  • Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych przez iView Recruitment A. Niziołek P. Wróblewski sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej „Administrator”) w ramach bazy kandydatów dla celów bieżących i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora (pracodawców), w tym by były udostępniane wybranym pracodawcom w toku konkretnych rekrutacji.