Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Recepcjonistka w Centrum Pomocy Psychologicznej

  • Wrocław, dolnośląskie

Recepcjonistka

Umowa zlecenie

Część etatu

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów pracujących w różnych modalnościach: podejście psychodynamiczne, psychoanalityczne, poznawczo-behawioralne, gestalt, integratywne. Prowadzimy psychoterapie indywidualne osób dorosłych, młodzieży, dzieci, a także psychoterapię par oraz psychoterapię rodzin. Udzielamy również konsultacji psychologicznych, poradnictwa psychologicznego oraz prowadzimy psychoedukację. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług czemu służą cykliczne superwizje zespołu prowadzone przez certyfikowanego superwizora.

Nasza poradnia dynamicznie się rozwija - mamy już trzy siedziby w centrum Wrocławia.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistka w Poradni Psychologicznej na rynku, ul. Kotlarska 42.

Zakres obowiązków

  • Kontakt z pacjentami
  • Udzielanie informacji dotyczących świadczonych przez nas usług
  • Umawianie wizyt
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala
  • Współpraca z terapeutami
  • Obsługa systemu do umawiania wizyt
  • Wystawianie faktur
  • Dbanie o wizerunek przychodni

Wymagania

  • Status studenta (mile widziane osoby studiujące Psychologię, specjalność biznesowa)
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę zmianową, również w weekendy (8:00-15:00 / 15:00-21:00)
  • Perspektywę długotrwałej współpracy i możliwości rozwoju
  • Konkurencyjną stawkę
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę w pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Spokojna Głowa. Centrum Pomocy Psychologicznej. 54-232 Wrocław Niedźwiedzia 2/5d, NIP: 8951845178. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spokojna Głowa. Centrum Pomocy Psychologicznej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.