Pracownik budowlany zbrojarz-cieśla / monter sieci

Rafał Plewa
  • Gdów, małopolskie pow. wielicki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukiwani są pracownicy budowlani wykonujący prace zbrojarskie, ciesielskie oraz związane z montażem na sieciach

Zakres obowiązków odpowiednio:
- wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich
- montaż/demontaż szalunków
- praca związana z montażem infrastruktury wod-kan-gaz
- obsługa maszyn i urządzeń budowlanych
- odpowiedzialność za powierzony sprzęt
- realizacja zadań z dbałością o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku, o które ubiega się kandydat
- dobra organizacja pracy
- umiejętność współpracy na terenie budowy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- umowa o pracę
- wynagrodzenie wg stawek rynkowych
- niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres rsbud.lipnica(at)gmail.com lub kontakt telefoniczny:,.

W aplikacji zgłaszanej drogą mailową prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)