Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Logistyk/magazynier - LEROY MERLIN - Gdańsk (Szczęśliwa)

  • Gdańsk, pomorskie
  • 4 700-6 400 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Kim jesteśmy

Nasza firma to przyjazne i stabilne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji. Doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami oraz tworzymy nowe miejsca pracy.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza rekrutacja w 4 prostych krokach:

  • złóż aplikację i wypełnij obowiązkową ankietę, która pokaże czy do siebie pasujemy

  • porozmawiaj telefonicznie

  • spotkaj się z przyszłym przełożonym

  • czekaj na informację zwrotną

Zakres obowiązków

Zobacz jakie zadania na Ciebie czekają

  • rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru

  • zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych

  • kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów

  • obsługa wózka widłowego (jeżeli posiadasz uprawnienia wydane przez UDT)

  • pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji

  • dbanie o swój rozwój, dzielenie się wiedzą i informacjami

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników zgodnie z procedurami

Wymagania

Pasujemy do siebie jeżeli:

  • lubisz pracę z ludźmi

  • potrafisz nawiązywać i budować kontakty

  • cechuje Cię pogodne usposobienie, życzliwość i naturalność

  • masz pozytywne nastawienie do zmian

  • wiesz jak ważna jest wiedza, dążysz do jej zdobywania i ciągle się uczysz

  • budujesz zaufanie poprzez terminowość, słowność i staranność działań

  • rozumiesz różnorodność potrzeb innych

Oferujemy

I co Ci oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego regularne rewizje (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);

  • premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować.

  • udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;

  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;

  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;

  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;

  • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;

  • platformę benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;

  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;

  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;

  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;

  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;

  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Znajdź miejsce w Ekipie!

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. 72-034 Warszawa Burakowska 14, NIP: 1130089950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.