Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
GAMETEX

Szlifierz narzędziowy - szlifowanie wałków, otworów, płaszczyzn

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 8 300-9 700 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Gametex to rodzinna, wielopokoleniowa firma założona w 1957 roku jako warsztat rzemieślniczy. Jesteśmy dostawcą dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego, energetycznego oraz dla branży hydrauliki siłowej.

W związku z rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko - SZLIFIERZ

Zakres obowiązków

  • Obsługa szlifierek do płaszczyzn, wałków, otworów
  • Nadzór procesu obróbki
  • Kontrola jakości wykonania detali z rysunkiem technicznym
  • Utrzymanie porządku oraz czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy na szlifierkach
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku - Szlifierz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od umiejętności)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Administratorem danych osobowych jest PPH GAMETEX Piotr Gajdzica 43-382 Bielsko-Biała Ks. Londzina 108, NIP: 5470121577. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PPH GAMETEX Piotr Gajdzica, 43-382 Bielsko-Biała Ks. Londzina 108, NIP: 5470121577 przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko przez okres do 12 miesięcy.