Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. pozyskiwania i odkupu samochodów używanych

  • Rybnik, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

STAWOWY AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI z Bielska-Białej, Częstochowy i Rybnika.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 25-letnie doświadczenie, wyróżniona licznymi nagrodami (Dealer Roku 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014; Najlepszy Dealer Hyundai w Europie 2016; Hyundai Challenger Club 2013; Hyundai Frontier Dealer Club 2012, 2011, 2010, 2009, CX Championship Regional Excellence in Service 2021) będąca liderem w Polsce w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej, w związku z dynamicznym rozwojem stale poszukuje osób do pracy we wszystkich działach Firmy i oddziałach w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

W związku z rozwojem firmy STAWOWY GROUP poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania i odkupu samochodów używanych. Jeśli jesteś osobą operatywną, lubiącą nowe wezwania oraz samodzielną zapraszamy Cię do wysłania CV na nasze ogłoszenie.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie, wycena i odkup samochodów używanych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Precyzyjna weryfikacja i nadzór nad dokumentacją wycenionych i odkupionych samochodów
  • Realizacja indywidualnych celów odkupu samochodów
  • Analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • Prowadzenie spotkań i rozmów zakupowych z klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Znajomość rynku samochodów używanych,

  • Znajomość skutecznych technik pozyskiwania samochodów używanych,

  • Wiedza o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym,

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne,

  • Skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów,

  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,

  • Operatywność i skuteczność w działaniu,

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (salon samochodowy/ komis samochodowy) – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Możliwość ciągłego rozwoju, poprzez inicjowanie i wdrażanie swoich rozwiązań,
  • Aktywny udział w tworzeniu procesów i wdrażaniu narzędzi podnoszących efektywność pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Pracę w ciekawym zespole specjalistów,
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Dopłaty do karty Multisport
  • Administratorem danych osobowych jest Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.