Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Medio-Press

Specjalisty ds. marketingu i komunikacji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja reklamowa działająca w branży sportowej.

Agencja Marketingu Sportowego Medio Press poszukuje Specjalisty ds. marketingu i komunikacji

Miejsce pracy stacjonarnej: Bielsko-Biała (z opcją łączenia z pracą w formie zdalnej)

Zakres obowiązków

  • tworzenie treści pod kątem social mediów

  • sporządzanie informacji i materiałów medialnych

  • obsługa eventów sportowych w zakresie działań marketingowych i promocyjnych

  • moderowanie profili w social media i stron www

  • wsparcie działań agencji z zakresu PR

  • udział w eventach poprzez kompleksową obsługę działań brandingowych

  • przygotowanie kosztorysów, prezentacji i raportów

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami

  • ścisła współpraca wewnątrz agencji w realizacji bieżących projektów

Wymagania

  • znajomość social media w praktyce

  • „lekkie pióro” i zamiłowanie do pisania

  • zainteresowanie sportem

  • zdolność do pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • samodzielność i kreatywność w działaniu

  • sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • śledzenie najnowszych trendów dotyczących narzędzi komunikacyjnych

  • MILE WIDZIANE - wykształcenie kierunkowe (dziennikarstwo, marketing, komunikacja) + doświadczenie w marketingu i PR

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji

  • udział w profesjonalnych szkoleniach i eventach
  • elastyczny i indywidualnie dopasowany czas pracy
  • rozwój osobisty zgodny z zainteresowaniami
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Administratorem danych osobowych jest Medio Press Adam Kliś 43-300 Bielsko-Biała Bystrzańska 29, NIP: 9372526631. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medio Press Adam Kliś 43-300 Bielsko-Biał Bystrzańska 29, NIP: 9372526631 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.