Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Doradca Klienta Biznesowego

JNS
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

(sektor bankowy)
7 000 – 7 500 PLN + Premie (Umowa o Pracę)

Trójmiasto

Twoje zadania:
· odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych
· zarządzasz przypisanym portfelem Klientów Biznesowych
· nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji
· trafnie identyfikujesz potrzeby i oczekiwania Klientów
· sprzedajesz produkty dla firm
· dbasz o najwyższe standardy obsługi Klienta
· odpowiadasz za jakość dokumentacji kredytowej i sprzedawanych kont firmowych

Kogo szukamy?
· masz min. dziewięć miesięcy doświadczenia w obsłudze Klienta Biznesowego
· Twoja skuteczność w działaniu jest poparta sukcesami sprzedażowymi
· masz wiedzę z zakresu produktów dedykowanych firmom
· jesteś zorientowany na realizację celów sprzedażowych
· Twoją mocną stroną jest planowanie i organizacja pracy
· masz wykształcenie wyższe lub studiujesz
· masz aktywne prawo jazdy kategorii B
· gotowość do użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych (rozliczenie ryczałtem)

Co oferujemy:
· umowę o pracę
· prywatną opiekę medyczną
· pakiet MultiSport
· system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i premie sprzedażowe,
· program wdrożenia oraz pakiet szkoleń
· programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego
· działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat
· pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań