Praca dla przedstawiciela

Kierownik Rejonu
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Do nowo rozwijającej się firmy finansowej poszukujemy przedstawicieli na tereny w Wielkopolsce:

Konin, Golina, Słupca, Strzałkowo, Września, Nekla, Kostrzyn, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Pyzdry, Zagórów, Witkowo, Powidz, Kazimierz Biskupi, Ślesin, Sompolno, Koło, Turek, Tuliszków, Rychwał
i najbliższe okolice tychże terenów.

Opis stanowiska:
- Stały kontakt z potencjalnymi oraz swoimi klientami
- Odbieranie rat od swoich klientów
- Bezpośrednie wsparcie Przedstawicieli poprzez pracę w terenie
- Cotygodniowe rozliczania

Oczekujemy:
- Doświadczenia w pracy w branży finansowej/pożyczkowej – warunek konieczny
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Dobrej organizacji czasu pracy
- Dążenia do sukcesu i osiągania wyników w pracy
- Niekaralności

Oferujemy

- Atrakcyjne – uzależnione od wyników wynagrodzenie
- Tygodniowy system wypłat wynagrodzeń
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pogodzenia z inną pracą
- Bezpośrednie wsparcie Kierownika

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą na którymś z wymienionych terenów, zapraszam po więcej szczegółów do kontaktu telefonicznego pod numerem:.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)