Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracownik biurowy – Asystent Działu Nieruchomości

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ofert wynajmu nieruchomości
  • Weryfikacja, organizacja obiegu i archiwizacja dokumentacji dotyczących nieruchomości (umowy najmu, aneksy, protokoły, faktury)
  • Organizacja i koordynowanie procesu wynajmu
  • Współpraca z zarządcami nieruchomości
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Wprowadzanie danych do systemu, prowadzenie zestawień, nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Skrupulatność, rzetelność i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • smartfon, komputer i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • stałe wsparcie członków zespołu
  • przeszkolenie do pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • Kartę Multisport
  • eventy integracyjne