Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Rekruter / ka - osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

PION
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Rekruter/ka
Warszawa

Twój zakres obowiązków:
• realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, eksperckie
i menedżerskie dla wszystkich linii biznesowych w centrali,
• stała współpraca oraz wsparcie kadry menadżerskiej/dyrektorskiej w obszarze rekrutacji,
administrowanie systemami rekrutacyjnymi,
• współtworzenie wewnętrznych działań rekrutacyjnych oraz wspieranie działań budujących wizerunek pracodawcy,
• raportowanie i analizowanie efektywności prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania:
• swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom min.B2/C1)- warunek konieczny,
• masz min. 2-3 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji, w agencji rekrutacyjnej lub
w organizacji o rozproszonej strukturze (w tym w samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych i bezpośredniej współpracy z kadrą menedżerską na różnych poziomach),
zorientowanie na klienta. Elastyczność w prowadzonych działaniach, dostosowanie do zmiennych warunków biznesowych,
• cechuje Cię kreatywne podejście do poszukiwań kandydatów, upór w dążeniu do celu i przekonanie, że każdy projekt jesteś w stanie zrealizować z powodzeniem,
• masz proaktywną postawę i głowę pełną pomysłów- nie boisz się dyskutować i proponować nowe rozwiązania,

Oferujemy

• Pracę stałą,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Przyjazne środowisko pracy,
• Opiekę Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje pracownika w kontaktach z pracodawcą,
• Dofinansowanie ze środków ZFRON ( np. do leków, sprzętu rehabilitacyjnego, turnusów rehabilitacyjnych,
• podstawą współpracy jest dla Ciebie rozmowa i otwartość na drugiego człowieka.