Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
PENT. Sp. z o.o.

Koordynator ds. obsługi zamówień

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

PENT. unikalna marka, która produkuje wyjątkowe produkty do eleganckiego salonu oraz luksusowej siłowni obecna już na wszystkich kontynentach. Nasze produkty docierają do każdego zakątka świata będąc wyposażeniem najbardziej prestiżowych domowych oraz hotelowych siłowni.

Obecnie rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy: koordynatora ds. obsługi zamówień.

Zakres obowiązków

  • zlecanie zamówień do produkcji,
  • nadzór nad terminowością zamówień,
  • koordynacja logistyczna zamówień / organizacja transportów, przygotowywanie dokumentów transportowych / eksportowych,
  • wysyłki kurierskie,
  • organizacja odbiorów własnych zamówień,
  • kontrola kosztów transportu,
  • kontrola dokumentacji związanej z transportem,
  • koordynacja posprzedażowa / nadzór nad przebiegiem reklamacji,
  • dodatkowe okazjonalne prace biurowe.

Wymagania

Jeżeli:

  • znasz język angielski pozwalający na swobodną komunikację,
  • lubisz dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • masz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
  • masz bardzo dobrą organizację pracy własnej ale też lubisz pracę zespołową,
  • szybko przyswajasz nową wiedzę i nabywasz nowe umiejętności,
  • jesteś sumienny, dokładny i zaangażowany w swoja pracę.

Napisz do nas, właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu.

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • pracę pełną wyzwań i dynamiki,
  • możliwość samorozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • karty przedpłacone na święta,
  • spotkania integracyjne.
  • Administratorem danych osobowych jest PENT. Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wędrowców 112, NIP: 5472215727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PENT. Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wędrowców 112, NIP: 5472215727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.