Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Projektant Odzieży Dzianej / Fashion Designer

  • Bielsko-Biała, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma Loman jako czołowy producent czapek oraz szali istnieje na rynku europejskim od 1992 roku. Rozwój firmy zawdzięczamy zgranemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, który dba o najdrobniejsze szczegóły podczas procesu produkcji. Zaawansowane i nowoczesne technologie oraz doskonałej jakości przędze pomagają w tworzeniu wyrobów dziewiarskich najwyższej jakości.

Poszukujemy osoby związanej z modą oraz zorientowanej w obecnych trendach. Osoby zmotywowanej, kreatywnej oraz pracowitej, nie bojącej się nowych wyzwań.

Praca polegać będzie na tworzeniu kolekcji akcesoriów oraz swetrów z wysokogatunkowych przędz, tworzone zgodnie z estetyką naszej marki.

Oferujemy hybrydowy model pracy i cenimy świeże perspektywy.

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie kolekcji odzieżowej do katalogu
  • Akceptowanie wzorów do produkcji
  • Tworzenie dokumentacji techniczno-projektowej
  • Wsparcie techniczne w programach graficznych, w tym. m.in. opracowanie graficzne konceptów modeli działu projektowego
  • Obsługa techniczna i graficzna działów projektowych klientów
  • Przygotowanie tablic inspiracji zgodnie z panującymi trendami

Wymagania

  • Kreatywność, poczucie estetyki oraz znajomość obecnie aktualnych trendów.
  • Podstawowa wiedza na temat technologii odzieży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wspólnych celów założonych przez firmę
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

  • Znajomość tematyki dziewiarskiej
  • Doświadczenie na stanowisku Projektanta oraz umiejętność w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • Możliwość pracy z wysokiej jakości materiałami ( wełny i kaszmir)
  • Praca z doświadczonym zespołem
  • Wizyty na targach włókienniczych i modowych w całej Europie
  • Możliwość rozwoju własnych kreatywnych projektów
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Pracę w systemie jednozmianowym od pn-pt 7-15
  • Możliwość dofinansowania do pakietów medycznych, sportowych, dodatkowe świadczenia socjalne (ZFŚŚ)

    Dajemy przestrzeń do samodzielnego i kreatywnego tworzenia. Pomagamy również w rozwijaniu pasji poprzez wyjazdy i pracę w doświadczonym zespole.

    W ramach rekrutacji wymagane jest przesłanie portfolio lub pdf z dotychczasowymi projektami.

  • Administratorem danych osobowych jest LOMAN sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała Wapienicka, 20, NIP: 5472078236. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LOMAN sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała Wapienicka, 20, NIP: 5472078236 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.