Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Woodward Poland Sp. z o.o.

STOCKHANDLER / MAGAZYNIER

  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Join our Logistics team as a STOCKHANDLER.

Zakres obowiązków

  • Pobieranie fizyczne urządzeń z magazynu wysyłek zgdonie z wydrukowanymi listami pobrań.
  • Kompletowanie , ważenie oraz zebzpeiczenie gotowych wysyłek
  • Przygotowywanie paczek do wysyłek IP oraz SO (zgodnie z instrukcjami pakowania).
  • Weryfikacja/liczenie ilość opakowań.
  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach oraz inwentraryzacji rocznej ( liczenie oraz znakowanie materiału).
  • Stockowanie urządzeń gotowych z produkcji na magazyn.
  • Wykonywanie różnorodnych zadać administracyjnych, takie jak weryfikacja lub wypełnianie dokumentów,
  • Obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w środowisku logistycznym/produkcyjnym.
  • Uprawnienia na wózki ( kategoria 1 WJO lub 2 WJO)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 4 500 do 6 250 PLN brutto - zależnie od posiadanego doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
  • Premię roczną
  • Dostęp do platformy MyBenefit (Multikafeteria)
  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)
  • Wsparcie w finansowaniu dalszej edukacji, nauce języków obcych
  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Karty Lunchowe
  • Pracę w doświadczonym zespole i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie tworzącej zaawansowane rozwiązania technologiczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).  Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Woodward Poland Sp. z o.o. 32-005 Niepołomice Skarbowa 32, NIP: 6751330882 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.