Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Hutchinson Polska

Automatyk UR

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Miejsce pracy: Żywiec ul. Stolarska 23

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie maszyn produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej.
  • Zapewnienie prawidłowej pracy sterowników PLC, czujników i regulatorów w maszynach.
  • Udział w programowaniu i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC.
  • Udział w nowych uruchomieniach – automatyzacji produkcji.
  • Proponowanie oraz wykonywanie usprawnień/automatyzacji procesów produkcji.
  • Usuwanie zakłóceń w produkcji związanych z usterkami sprzętu.
  • Nadzór nad maszynami z punktu widzenia zgodności z przepisami BHP, UDT i P.POŻ.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy i przestrzeganie zasad 5S.
  • Obsługa aplikacji QRmaint w celu obsługo zgłoszeń awarii oraz przeglądów.
  • Zgłaszanie usprawnień mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy, zwiększanie wydajności pracowników, zmniejszenie awaryjności maszyn, poprawę jakości procesów, poprawę ergonomii pracy.

Wymagania

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu (idealnie w branży motoryzacyjnej).
  • Masz skończone studia wyższe z Automatyki/Robotyki/Elektroniki lub kierunków pokrewnych.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu: elektryki, mechaniki, sterowników PLC, Simens, robotów fanuc i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Znasz język angielski na poziome komunikatywnym (poziom podstawowy techniczny umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej maszyn).
  • Szukasz stałej pracy.
  • Jesteś osobą gotową do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson; ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku letniego, dofinansowanie do Świąt, paczki dla dzieci); stołówka zakładowa; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny) finansowane przez Pracodawcę; prywatne ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez Pracodawcę; medycyna pracy na terenie zakładu, karta Medicover Sport.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest Hutchinson Poland Sp. z o.o. 34-300 Żywiec ul. Stolarska 23, NIP: 5531694417. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hutchinson Poland Sp. z o.o. 34-300 Żywiec ul. Stolarska 23, NIP: 5531694417 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.