Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Chrzanów, małopolskie pow. chrzanowski

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Laborant

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych. Od prawie 10 lat mocno rozwijamy się na rynku polskim. Już ponad 1000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej technologii.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu handlowego

DR. GREEN- APLIKUJ już teraz!

Stanowisko:
Laborant

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kontrolę jakości surowców oraz gotowych produktów,
  • opracowywanie nowych produktów i ich wdrażanie,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie analiz chemicznych i pomiarów fizykochemicznych (ASA, XRF, analizy spektrofotometryczne),
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium,
  • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (chemia, technologia chemiczna, biologia, biotechnologia, technologia żywności lub pokrewne),
  • umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • biegła obsługa komputera,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • pracę w innowacyjnej polskiej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie wdrażające, które pozwoli poznać asortyment i warunki funkcjonowania firmy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie w ramach pakietu firmowego,
  • możliwość skorzystania z kart MultiSport - w tym dla członków rodziny.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Email : rekrutacja@dr-green.pl

  • Administratorem danych osobowych jest Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.