Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
  • Olkusz, małopolskie pow. olkuski

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Ślusarz

Ślusarz

Miejsce pracy: Olkusz

Tel:32 643 33 20 , 32 641 29 12

Zakres obowiązków

  • przygotowanie odpowiednich elementów do montażu poprzez trasowanie, cięcie, gięcie, docinanie, wiercenie, szlifowanie i walcowanie,
  • montaż (składanie i sczepianie) konstrukcji stalowych ze stali konstrukcyjnej i/lub nierdzewnej w oprzyrządowaniu na stołach monterskich wg dokumentacji technicznej,
  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
  • preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu ślusarz lub monter konstrukcji stalowych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku warsztatowego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • praktyka i samodzielność przy wykonawstwie konstrukcji, zbiorników, urządzeń i rurociągów ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej,
  • staranność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • możliwość pracy na projektach w kraju i zagranicą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • system premiowy oparty o wyniki pracy,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej "KRAKSERVIS" Sp. z o.o. 30-316 Kraków ul. Słomiana 27B, NIP: 6810003803. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej "KRAKSERVIS" Sp. z o.o. 30-316 Kraków ul. Słomiana 27B, NIP: 6810003803 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.