Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o.

Kelner / Kelnerka (Restauracja hotelowa)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.Malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Obowiązki

  • Przygotowywanie i podawanie napojów.
  • Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania.
  • Współpracę z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Wykształcenie średnie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanym czterogwiazdkowym Hotelu.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość wyboru formy umowy: pełnego etatu na podstawie umowy o pracę lub pracy dorywczej na podstawie umowy zlecenia.
  • Możliwość zamieszkania w atrakcyjnym apartamencie na terenie Hotelu.

  • Specjalne uprawnienia: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne