Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Menedżer Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

BZK Alco to wiodący producent i dystrybutor wódki, dostarczający wyjątkowe alkohole na rynek polski i międzynarodowy. Z naciskiem na jakość i innowacje, jesteśmy dumni z naszych produktów premium, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w doskonałość. Spółka BZK Alco wchodzi w skład Grupy BZK, do której należą również między innymi takie podmioty, jak Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra - Oil, Bioagra, Staoil, łącznie tworząc jedną z największych w Polsce grup przemysłu spożywczego, zbożowego i paliw odnawialnych.Ścisła współpraca między tymi spółkami daje gwarancję wytwarzania trunków na bazie najlepszych surowców. Spółka dba o każdy etap produkcji alkoholu, dlatego może zagwarantować jego najwyższą, światową jakość. W odróżnieniu od innych producentów w procesie rektyfikacji stosuje 488 półek destylacyjnych, które umożliwiają siedmiokrotną destylację spirytusu. Dzięki temu BZK Alco uzyskuje wysokiej jakości alkohol bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych (0 ppm).

Obowiązki

  • Realizacja wizyt sprzedażowych w sieciach lokalnych na powierzonym terenie według ustalonego planu.
  • Organizowanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów.
  • Obsługa merchandisingowa placówek handlowych.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej.
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe).
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.
  • Znajomość MS Office.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista.
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.