Handlowca do hurtowni zabawek

Hurtownia Zabawek
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy handlowca do obsługi klienta hurtowni zabawek w Nadarzynie.

Zakres obowiązków:
- aktywne prowadzenie działań handlowych w tym aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- aktualizowanie informacji o ofercie sprzedaży
- kompletowanie informacji o nowych produktach oraz przekazywanie ich do aktualnych i potencjalnych klientów za pomocą poczty elektronicznej i innych przekazów informacji,
- prowadzenie rozmów sprzedażowych z klientem
- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień

Warunki zatrudnienia:
-wynagrodzenie minimalne + prowizja - brak górnej granicy :-)
- dni pracy: od poniedziałku do piątku,
- miejsce pracy: Nadarzyn, ul. Grodziska 22
- po okresie próbnym, zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie,
- komunikatywność, łatwość i swoboda wypowiedzi,
- znajomość pakietu MS Office
- znajomość sklepów branżowych - mile widziana,
- prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy @

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)