Social Media Coordinator [DE]

Digitalx
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
- Aktywne uczestnictwo w kształtowaniu strategii i wdrażaniu działań w poszczególnych kanałach social media
- Opracowywanie codziennej komunikacji w kanałach tj. Instagram, Facebook, TikTok
- Tworzenie innowacyjnych treści w oparciu o najnowsze trendy i formaty social media
- Monitorowanie działań konkurencji oraz wdrażanie odpowiednich reakcji
- Pełna odpowiedzialność za nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Influencerami
- Zarządzanie przydzielonym budżetem
- Przygotowywanie raportów działań social media i wyników prowadzonych kampanii, analizowanie i wyciąganie wniosków

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
- Ma min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
- Zna specyfikę działania social mediów na rynku niemieckim
- Posiada doświadczenie we współpracy z Influencerami
- Posługuje się językiem niemieckim na poziomie min. komunikatywnym
- Swobodnie posługuje się narzędziami tj. Excel, Facebook Manager, TikTok Manager
- Zajmowała się promowaniem postów oraz działaniami performance w social media
- Posiada umiejętności “lekkiego pióra”, dopasowywania języka do grupy docelowej oraz medium
- Na bieżąco śledzi trendy na platformach social media

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:
- Pracę stacjonarną (Warszawa i okolice)
- Możliwość zatrudnienia na UoP lub kontrakt B2B
- Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
- 2 razy w roku paczki produktowe
- Ubezpieczenie na życie wraz z pakietem zdrowotnym
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)