Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Doradca Klienta – Koszalin

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • 4 000-4 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Doradca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

DSA Investment S.A.

DSA Investment S.A. głównym celem jest zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie. Nasze działania koncentrują się na zapewnieniu kompleksowego zabezpieczenia interesów naszych mocodawców, którzy zawsze stawiani są w centrum naszej uwagi i działań.

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Szukamy osób rzetelnych i precyzyjnych, dla których kontakt z klientem stanie się czymś zupełnie naturalny. Jeżeli rozmowa z ludźmi nie sprawia Ci trudności, to praca u nas będzie dla Ciebie idealna.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i rozszerzeniem oferty dla naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA KLIENTA – Koszalin

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużych możliwościach adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku ? Skontaktuj się z nami i wyślij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Z góry dziękujemy Wszystkim za zainteresowanie oraz zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia!

Zakres obowiązków

Za co będziesz odpowiedzialny:

· obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych naszą ofertą

· sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym oraz zdalnie

· kontakt z klientem i udzielenie mu pomocy oraz dopasowanie dla Niego najlepszych rozwiązań

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

· umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem

· zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami

· otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie

· dążenie do realizacji celów

· podstawowej umiejętności obsługi komputera

Oferujemy

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

· Umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym oraz możliwość wypracowania premii

· rozbudowany pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do pracy

· pełne wsparcie merytoryczne i kompetencyjne

· jasne zasady współpracy

· elastyczność w swobodzie działania i dyspozycyjności (możliwa praca w systemie dwuzmianowym)

· przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole otwartym na nowe pomysły

  • Administratorem danych osobowych jest DSA Investment S.A. 53-126 Wrocław Al. Wiśniowa 47, NIP: 8992723377. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.