Doradca klienta ds. kredytów frankowych

  • Warszawa, mazowieckie

Doradca

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

DSA Investment S.A.

We współpracy ze spółką Votum Finance Help S.A. pomagamy osobom z kredytem frankowym i złotówkowym w walce z bankami. Zatrudniamy doradców klienta i menadżerów w całej Polsce. Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku. Jesteśmy solidnym i dynamicznie rozwijającym się partnerem – spółką notowaną na giełdzie papierów wartościowych.

Działasz skutecznie, a w zamian oczekujesz ponadprzeciętnych dochodów?
Aplikuj już teraz i zacznij pomagać poszkodowanym przez nieuczciwe działania podmiotów rynku finansowego!

Poszukujemy Sprzedawców i Menadżerów Sprzedaży

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia
z wyłączeniem jakichkolwiek ograniczeń wiekowych.

Ogłoszenie skierowane jest do osób, szukających pracy dodatkowej lub stałej.

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą
  • sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym lub zdalnie
  • obsługa posprzedażowa Klientów

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem
  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie
  • realizacji celów sprzedażowych
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)
  • rozbudowany pakiet szkoleń, który przygotuję Cię do pracy
  • pełne wsparcie merytoryczne i kompetencyjne
  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery
  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wyjazdy zagraniczne
  • wsparcie w dotarciu do Klienta np. poprzez dostarczenie baz potencjalnych klientów
  • elastyczność w swobodzie działania i dyspozycyjności – możliwość podjęcia współpracy jako pracy dodatkowej

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania;
  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy;
  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania;
  • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu.
  • Administratorem danych osobowych jest DSA Investment S.A. 53-126 Wrocław Al. Wiśniowa 47, NIP: 8992723377. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)