Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
AUDIT HR Sp. z o.o.

INŻYNIER JAKOŚCI (K/M)

  • Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie codziennych zapisów z przeprowadzanych kontroli jakościowych w toku produkcji, dostaw i wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz nadzór nad tymi działaniami
  • Realizowanie działań wynikajacych z norm ISO
  • Doskonalenie procesów pod względem zwiększenia jakości wyrobu gotowego
  • Wystawianie alertów jakościowych, szkolenie pracowników oraz weryfikacja ich przestrzegania
  • Wspieranie procesu przygotowania próbek dla klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Jakości minimum 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN-EN 450001:2018
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN-EN 450001:2018
  • Znajomość MS Excel w stopniu biegłym
  • Znajomość narzędzi i systemów jakościowych oraz zasad tworzenia procedur jakościowych i dokumentacji
  • Zdolność szybkiego uczenia się, umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl