Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Centrum Barnabitów

Recepcjonistki/tów zatrudnimy

  • Warszawa, mazowieckie

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Centrum Barnabitów od 28 lat z powodzeniem działa na rynku usług noclegowych, konferencyjnych i gastronomicznych. Dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu pracowników i udzielaniu gościnności na najwyższym poziomie, a także niepowtarzalnemu charakterowi Obiektu zdobyliśmy uznanie naszych gości i cieszymy się doskonałą reputacją.

Dysponujemy 72 komfortowo urządzonymi pokojami, własnym zapleczem gastronomicznym oraz salami konferencyjnymi. Posiadamy także, wyjątkowy, kameralny ogród z uroczymi alejkami, dwiema altanami i miejscem                    do grillowania. Zlokalizowani jesteśmy w biznesowej części dzielnicy Mokotów, w pobliżu lotniska, autostrady A2 i metra.

Poszukujemy osób pogodnych i życzliwych, otwartych na zdobywanie nowych doświadczeń, oraz sumiennych i zaangażowanych w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa gości na najwyższym poziomie;
  • meldowanie i wymeldowanie osób odwiedzających nasz Obiekt;
  • rozliczanie pobytów;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zamknięciem doby;
  • aktywna sprzedaż usług noclegowych, gastronomicznych i konferencyjnych;
  • współpraca z pozostałymi działami;
  • działania operacyjne w gastronomii.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, pogodne i życzliwe usposobienie, dobra komunikatywność bezpośrednia (łatwość nawiązywania kontaktów);
  • uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zleconych zadań zarówno samodzielnie jak również zespołowo;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pracę w wyjątkowym Obiekcie o niepowtarzalnym charakterze;
  • przyjazną i życzliwą atmosferę pracy zbudowaną na wzajemnym szacunku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Barnabitów 02-679 Warszawa Smoluchowskiego 1, NIP: 5211008001. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Barnabitów 02-679 Warszawa Smoluchowskiego 1, NIP: 5211008001 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.