Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Digital Trade Engagement Specialist

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jeśli masz pierwsze doświadczenia w marketingu lub jesteś zmotywowany do rozwoju w tym obszarze, a do tego lubisz pracę w dynamicznym środowisku, szukamy właśnie Ciebie.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie pracownika tymczasowego na stanowisko Digital Trade Engagement Specialist.

Zakres obowiązków

  • współpraca z agencjami kreatywnymi oraz partnerami wewnętrznymi w zakresie tworzenia kampanii komunikacyjnych dla detalistów (kanały: digital, CRM i infolinia)
  • weryfikacja materiałów cyfrowych oraz drukowanych ze szczególnym uwzględnieniem poprawności merytorycznej oraz językowej. Współtworzenie materiałów komunikacyjnych.
  • wsparcie przy obsłudze konkursów prowadzonych na platformie dla detalistów, w tym współtworzenie regulaminów, materiałów konkursowych, wybór i logistyka nagród
  • dbanie o terminowość i poprawność treści udostępnianych poprzez kanały digital, CRM i infolinię, w tym bieżące zgłaszanie wykrytych błędów do osób odpowiedzialnych za dany obszar
  • wsparcie zespołu Digital Trade Engagement w realizacji codziennych zadań

Wymagania

  • doświadczenia w marketingu lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • świetnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie (mile widziane doświadczenie w obszarze komunikacji)
  • komunikatywności
  • umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • obsługi MS Office, szczególnie PowerPoint i Excel
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Asana, Figma
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • pracę w systemie hybrydowym
  • benefity - kartę lunchową, prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • pracę w ciekawym miejscu i przyjaznej atmosferze

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.