Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Armax Sp. z o.o. Sp.k.

Mechanik/Serwisant

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 600-10 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Firma Armax Sp. z o.o. Sp.k. od ponad 30 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w południowej Polsce dilerem maszyn budowlanych, rolniczych oraz komunalnych. Działalność firmy obejmuje sprzedaż, wynajem maszyn budowlanych oraz usługi serwisowe. Doświadczenie w branży zdobyte podczas wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami takimi jak Honda, Kubota, Takeuchi, Master, Kaeser sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm na krajowym rynku maszyn budowlanych i komunalnych.

Zakres obowiązków

Firma Armax poszukuje kandydata na stanowisko Mechanik Serwisu Maszyn . Do głównych zadań należeć będzie naprawa i serwis maszyn budowlanych, w szczególności zagęszczarek oraz minikoparek marki Takeuchi. Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich marek jak: Takeuchi, Kubota, Mikasa, Honda.

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako mechanik, ale w innej branży - nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu silników spalinowych, hydrauliki,
  • obsługa komputera/czytanie dokumentacji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • dedykowane szkolenia serwisowe,
  • pracę w autoryzowanym serwisie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • prywatną opiekę medyczną.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ARMAX Spółka z.o.o. Sp. k, ul. Wyzwolenia 49, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470051167
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ARMAX Spółka z.o.o. Sp. k, ul. Wyzwolenia 49, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470051167zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.