Specjalista ds. automatyki/ elektryki

HR Wise
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych i IT (KRAZ 24491).

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, w związku z rozbudową struktur w Dziale Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. automatyki/elektryki

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:
- Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technologicznych,
- Usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn,
- Wprowadzanie usprawnień programowych i sprzętowych w systemach automatyki maszyn i urządzeń,
- Profilaktyczna konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie (automatyka, elektronika, elektryka),
- Znajomość zagadnień związanych ze sterownikami PLC oraz panelami HMI,
- Praktyczna znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
- Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
- Uprawnienia kwalifikacyjne SEP - mile widziane

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- Pracę w międzynarodowym środowisku,
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach,
- Specjalistyczne szkolenia.

Administratorem danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000719297, NIP: 679*****45, REGON: (zwanym dalej Administratorem) kandydatów na pracowników i współpracowników, zwanych dalej Kandydatami.

Pełna treść klauzuli informacyjnej administratora danych osobowych znajduje się na stronie internetowej firmy HR Wise Sp. z o.o. w zakładce klauzula ( znajdująca się na dole głównej strony )

Jeśli chciałby/chciałaby Pan/Pani wziąć udział w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR Wise Sp. z o.o. dla Klientów HR Wise Sp. z o. o. w przyszłości, proszę o dopisanie do CV poniższej klauzuli :

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)