Zatrudnię Specjalistę ds zaopatrzenia / kosztorysanta

Firma Wilkbud
  • Ostrołęka, mazowieckie pow. Ostrołęka

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS ZAOPATRZENIA / OFERTOWANIA / KOSZTORYSANT

O firmie:
Firma WILKBUD oferuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem obiektów przemysłowych, handlowych i inwentarskich, budynków użyteczności publicznej realizowanych w formule „zaprojektuj - wybuduj” na terenie całej Polski.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość programów: AutoCad lub podobnych oraz pakietu MS Office - Word, Excel
• znajomość Normy PRO
• znajomość procesu inwestycyjnego, przepisów Prawa Budowlanego
• dyspozycyjność, zaangażowanie
• prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• zaopatrzenie dla realizacji produkcji i innych działów
• planowanie zakupów
• prowadzenie dokumentacji zamówień
• wybór dostawców
• negocjowanie warunków umów/zakupów
• wysyłanie zapytań ofertowych materiałów budowlanych i usług, analiza i weryfikacja zebranych ofert
• przygotowywanie i analiza dokumentacji przetargowych,
• przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów budowlanych i harmonogramów
• analiza SIWZ i innych dokumentów przetargowych pod względem wymogów, niezbędnych do złożenia oferty

Wymagania

• samodzielność i inicjatywa w działaniu
• wysoka komunikatywność

Oferujemy

• umowę o pracę
• pracę w doświadczonym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• laptop, telefon
• praca stacjonarna

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: @ tel. do kont.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)