Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Archiwista Kancelaria PINB

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Jaworznie
  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie Inspektoratu - warunki pracy dobre, narzędzia pracy - komputer i urzadzenia biurowe.

  • prowadzenie rejestrów i ewidencji wymaganych przepisami
  • przygotowanie korespondencji do wysłania
  • odbiór i ewidencja korespondencji przychodzącej
  • przygotowywanie akt spraw zgodnie z klasyfikacją
  • sporządzanie sprawozdań z wykonywanych czynności
  • przygotowanie i klasyfikacja akt do archiwizacji
  • przygotowanie i klasyfikacja akt do brakowania
  • przygotowanie projektów wystapień i pism

Wymagania

  • wykształcenie: średnie na kierunku administracja
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego staż pracy w administracji rządowej
  • znajomość obowiązujących przepisów i ich interpretacji zwłaszcza o Narodowym Zasobie Archiwalnym i Archiwach , KPA, Instrukcja kancelaryjna, Prawo budowlane wraz z aktami wykonawczymi
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji, komunikatywność
  • znajomość funkcjonowania PINB
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie w pracy administracyjnej, umiejętność praktycznego zastosowania i redagowania decyzji, postanowień i pism urzędowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników