Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Specjalista ds. klienta biznesowego

  • Opole, opolskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Główne zadania:

  • analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,
  • sprzedaż produktów i usług,
  • negocjowanie warunków,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantowana podstawa + premie,
  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku (dla chętnych również w soboty),
  • możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny onboarding,
  • bieżące wsparcie przełożonego i trenera,
  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
  • brak dress code'u (jeśli czasami pojawisz się w biurze) ;)

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.