Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
In-Serv Team Sp. z o. o.

Manager sali – praca w Szwecji

  • Szwecja zagranica

Manager

Umowa zlecenie

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

In-Serv Team Sp. z o. o. Jesteśmy innowacyjną firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie usług outsourcingu selektywnego. Współpracując z naszymi partnerami kładziemy przede wszystkim nacisk na obopólne zaufanie, jakość oferowanych przez nas usług, kulturę pracy oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta. Jesteśmy na rynku od 2011 r. gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę.

12 - 14 € / hZAROBKIZakwaterowanieZAGWARANTOWANE PRZEZ PRACODAWCĘDofinansowanieDOJAZDUCzy szukasz pracy, która nie tylko przyniesie Ci rozwój zawodowy, ale także pozwoli na odkrywanie nowych możliwości? Czy marzysz o połączeniu codziennej pracy z fascynującymi podróżami po nieznanych miejscach? Jeśli tak, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Poszukujemy ambitnego i kreatywnego Managera Sali, gotowego na dołączenie do zespołu! Sprawdź naszą ofertę aby poznać więcej szczegółów!

Podstawowe warunki współpracy:
Termin: 03.06 - 31.08.2024 r.
Stawka: 12-14 €/h na rękę
Lokalizacja: Hudiksvall

Zakres obowiązków

  • Obsługa gości
  • Kierowanie i nadzorowanie personelu
  • Organizacja sali
  • Zarządzanie zamówieniami (koordynowanie zamówień między kuchnią a obsługą)
  • Zarządzanie fakturowaniem i płatnościami dla gości
  • Promowanie sprzedaży dań i napojów oraz marketing usług restauracyjnych i wydarzeń
  • Przestrzeganie i zapewnianie przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji w branży

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. szwedzkiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stawka 12-14€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest In-Serv Team Sp. z o.o. ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań, kontakt: iod@inserv.com.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Twoje dane będziemy przetwarzać także na potrzeby innych rekrutacji przez wskazany przez Ciebie okres po to by przedstawiać Ci oferty pracy, które mogą Cię zainteresować. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę kontaktując się z nami np. przez zakładkę kontakt lub dzwoniąc do nas. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez In-Serv Team Sp. z o.o. 61-751 Poznań ul. Bóżnicza 15/6, NIP: 7831822725 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.