Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Polandgames Sp. z o.o.

Specjalista ds. handlowych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Polandgames to spółka - wydawnictwo gier planszowych z siedzibą w Bielsku-Białej.

Specjalizujemy się w wysokiej jakości drukach UV w zakresie przygotowania, projektowania gier i akcesoriów do gier planszowych.

Zajmujemy się ponadto sprzedażą hurtową na skale międzynarodową – Stany Zjednoczone, Unia Europejska.

Uczestniczymy w wielu projektach między innymi na platformie Kickstarter, a także platformach startupowych.

Firma polandgames to z pewnością miejsce, w którym dzięki wysokiej jakości technologii oraz pełnym zaangażowaniu naszych pracowników oferujemy produkty najwyższej jakości z zakresu gier planszowych.

W związku z chęcią rozwoju i ekspansji na dalsze rynki zbytu poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. handlowych, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie i przygotowywaniu ofert handlowych dla klientów hurtowych, producentów gier planszowych na rynkach UE, USA.

Zakres obowiązków

Zatrudniony w naszej firmie Specjalista ds. handlowych będzie odpowiedzialny za następujący zakres zadań:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz zleceń (e-mail, telefon),
  • Utrzymanie stałego kontaktu i budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Analizę rynku i możliwości ekspansji na nowe rynki,
  • Bieżące śledzenie trendów i nowości w branży,
  • Aktualizowanie cenników oraz panowanie nad cenami,
  • Negocjacje handlowe z kluczowymi klientami.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywności oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków obcych tj. język niemiecki lub francuski będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności sprawnego i precyzyjnego liczenia,
  • Zaangażowania i odpowiedzialności,
  • Biegłej obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym,
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych i ambitnych projektów (Kickstarter, targi).

  • Administratorem danych osobowych jest Polandgames Sp. z o.o. z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała przy ul. Lipnickiej 6/6, NIP: 9372745103.

    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Polandgames Sp. z o.o., ul. Lipnicka 6/6 , 43-300 Bielsko-Biała, REGON: 522575357, NIP: 9372745103 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

    Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.