Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Fruitful Investment Sp. z o. o.

Specjalista ds. kontroli jakości

  • Słomniki, małopolskie pow. krakowski

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Fruitful Investment Sp. z o. o. zajmująca się produkcją liofilizowanych owoców i warzyw poszukuje energicznych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób do swojego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz jakościowych surowców i wyrobów gotowych
  • kwalifikowanie surowców i wyrobów gotowych względem wymagań jakościowych
  • terminowe uzupełnianie dokumentów jakościowych
  • kontrola zakładu oraz procesów względem systemu FSSC 22000
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (Zarządzanie Jakością, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie, szczególnie w wyżej wymienionym zakresie obowiązków
  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość programów pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość i zaangażowanie
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • duża motywacja do pracy i ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • udział w szkoleniach podnoszących Twoje kompetencje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowa o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest Fruitful Investment Sp. z o. o. 32-090 Słomniki Wężerów 120, NIP: 5130249048. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fruitful Investment Sp. z o. o. 32-090 Słomniki Wężerów 120, NIP: 5130249048 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.