Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Placówki Oświatowe Jonatan od ponad 15 lat zajmują się opieką oraz edukacją dzieci na różnych szczeblach rozwoju. Prowadzimy żłobki przedszkola, szkoły podstawowe, liceum i nadal się rozwijamy. Obecnie zatrudniamy ponad 300 fantastycznych pracowników, oferując im wiele możliwości rozwoju kariery.

Szukamy pracownika na stanowisko:

Oligofrenopedagoga

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Błękitna 14

Zatrudnienie od 1.09.2024, istnieje jednak możliwość zatdunienia od zaraz

Zakres obowiązków

  • Opieka nad dziećmi w wieku szkolnym
  • Prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą szkoły
  • Organizowanie wyjść, wycieczek, konkursów
  • Rozwijanie zainteresowań uczniów
  • Aktywny udział w życiu szkoły

Wymagania

  • Ukończone studia magisterskie lub podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki
  • Posiadane przygotowanie pedagogiczne.
  • Doświadczenie (mile widziane)
  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Pasja, zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do uczniów
  • Chęć dołączenia do zgranego, wspierającego i współpracującego zespołu
  • Chęć organizowania lekcji otwartych
  • Przyjemność z wymyślania i przygotowywania nowych inspirujących zajęć
  • Chęć współtworzenia innowacyjnych metod nauczania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Praca z małoliczną grupą dzieci.
  • Pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
  • Możliwość kreatywnej pracy z dziećmi
  • Wsparcie doświadczonych pedagogów i terapeutów
  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
  • Możliwość korzystania z wielu pomocy dydaktycznych
  • Niezbędne narzędzia i i środki do pracy
  • Zniżki na ofertę dydaktyczno-opiekuńczą placówki
  • Smaczne obiady (i nie tylko) w atrakcyjnej cenie
  • Administratorem danych osobowych jest Placówka Oświatowa JONATAN 43-300 Bielsko-Biała ul. Błękitna 14, NIP: 5472123913. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Placówkę Oświatową JONATAN 43-300 Bielsko-Biała ul. Błękitna 14, NIP: 5472123913 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.