Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
GoWork.pl

Specjalista ds. Kadr i płatności

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak m.in. szkolenia, rekrutacja i selekcja kandydatów, budowanie wizerunku pracodawcy oraz kształcenie policealne. Ponadto prowadzimy Portal Pracy, wspieramy Klientów w działaniach Employer Brandingowych. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Gowork to szybko rozwijający się portal, dbający o jakość rynku pracy. Od wielu lat wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników. Dołącz do zespołu specjalistów i dziel się wiedzą z innymi. :)Do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty lub specjalistki ds. kadr i płatności

Obowiązki

  • przygotowywanie umów dla nowozatrudnionych pracowników,
  • archiwizacja i porządkowanie dokumentów kadrowych i korespondencji,
  • bieżące wsparcie działu,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,
  • obsługa benefitów pracowniczych,
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.

  • masz doświadczenie lub chcesz się rozwijać w kierunku kadr i płac,
  • znasz program Enova i/lub SAP,
  • organizacja i zarządzanie kalendarzem to Twoja mocna strona,
  • jesteś na bieżąco z prawem pracy,
  • lubisz pracę z dokumentami i chętnie rozwiązujesz bieżące problemy pracowników w dziedzinie kadr i płac.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku i dobrej atmosferze,
  • formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • karta sportowa.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoWork.pl 00-838 Warszawa Prosta 69, NIP: 7010422232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.