E-Commerce Merchandiser

SAMSUNG SDS
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma SAMSUNG SDS, globalny potentat technologiczny poszukuje pracowników do roli e-Commerce Merchandiser.

Cel stanowiska:

Kluczowa rola w zespole Operacji Online, która zapewnienia klientom najlepsze w swojej klasie usługi poprzez zarządzanie zapasami, sprzedażą i alokacją online.

Funkcja Merchandisingu odpowiada za operacyjne zarządzanie produktami na wszystkich stronach internetowych pod względem cen i zarządzania produktem. To obejmuje odpowiedzialność za optymalizację sposobu, w jaki produkty są eksponowane na stronie sprzedaży (kategoryzacja, filtry, zasady sortowania, wewnętrzne wyszukiwanie, rekomendacje, itp.), aby zwiększyć wygodę użytkownika.

Warunki kontraktu: preferowana umowa B2B z pakietem świadczeń obejmującym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i dodatek urlopowy

Miejsce i tryb pracy: Warszawa i okolice / hybrydowa

Godziny pracy: 14:00 - 22:00

Kluczowe obowiązki i odpowiedzialności:
# rejestracja produktów w systemie Hybris
# konfiguracja cen i promocji
# zarządzanie treścią
# wprowadzanie zasobów produktów
# ustawianie kuponów i kodów promocyjnych
# konfiguracja promocji
# analiza produktów
# monitorowanie stanu magazynowego
# maksymalizacja, dostarczanie i optymalizacja witryny Samsung.com poprzez skuteczny merchandising i taktyczne zarządzanie produktami w celu zwiększenia konwersji i sprzedaży
# codzienne zarządzanie, optymalizacja i aktualizacja treści na stronach sprzedaży
# codzienne utrzymywanie wszystkich stron sprzedaży w celu zapewnienia prawidłowego wyświetlania produktów, ofert i treści, aby klienci mogli łatwo znaleźć produkty/promocje
# regularne przeglądy konkurencji w celu utrzymania świadomości taktyk merchandisingowych, ofert i nowych funkcji
# ścisłe monitorowanie tego, co działa/co nie działa, aby szybko i skutecznie wprowadzać aktualizacje, zapewniając, że strona jest wykorzystywana w pełnym potencjale.

Wymagane umiejętności:
# doświadczenie w obsłudze systemu Hybris będzie znaczącą zaletą
# biegła znajomość języka polskiego
# znaczące doświadczenie w identyfikowaniu/dostarczaniu wyników i optymalizacji w zespole operacji merchandisingowych
# silne umiejętności analityczne
# silna znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel
# metodyczność oraz duża uwaga na szczegóły/procesy
# umiejętność radzenia sobie i dostarczania rezultatów w wymagającym i dynamicznym środowisku

Kluczowi interesanci Roli:
# Zespoły marketingowe i handlowe Samsung
# PMO Samsung

Informacja:
Podmiotem przeprowadzającym procesy rekrutacji i selekcji kandydatów dla SAMSUNG SDS jest SPEEDmanagement Polska Sp. z o.o. Aplikowanie odbywa się poprzez stronę tego podmiotu na LinkedIn; w załączeniu link do tej oferty:

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)